گروه توليدي تاس فيلتر

فیلتر بنزین 207

فیلتر بنزین 207

خرید صافی بنزین 207

فیلتر بنزین پژو 207 یکی از قطعاتی است که بی کیفیت و تقلبی آن در بازار به وفور یافت می شود. برای تهیه قطعات اورجینال و با کیفیت می توانید آن را از فروشگاه ما سفارش دهید. همچنین می توانید قبل از خرید با کارشناسان فنی ما به صورت رایگان مشورت کنید.
فروشگاه اینترنتی ما به شما این امکان را می دهد تا با مشاوره رایگان، خرید عمده فیلتر بنزین 207 در تهران و شهرستانها را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین 207

فیلتر بنزین 207 یکی دیگر از قطعات مصرفی خودرو است که باید به صورت دوره ای بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. به دلیل کیفیت پایین بنزین مصرفی در خودروها، فیلتر بنزین معمولاً کثیف است و دیگر عملکرد اصلی خود را ندارد. به همین دلیل است که همه خودروهای مدرن از فیلتر سوخت استفاده می کنند که وظیفه آن پاکسازی سوخت مصرفی خودرو از هر نوع عامل خارجی است. به همین دلیل است که توصیه می شود حداقل سالی یک بار فیلتر بنزین پژو 207 خود را چک کنید.

سوخت عامل اصلی روشن شدن موتور و راندن خودرو است. هنگامی که بنزین وارد باک خودرو می شود، ذرات خارجی و سایر آلاینده ها را با خود حمل می کند. منشا این ذرات مخازن پمپ بنزین است. ورود این ذرات و لایه های خارجی به داخل موتور 207 باعث عملکرد نامناسب موتور و در دراز مدت آسیب جدی می شود. به همین دلیل از دستگاهی به نام فیلتر بنزین 207 استفاده می شود.
هنگامی که در پمپ بنزین بنزین را از باک سوخت به موتور منتقل می کند، مقدار زیادی آلودگی را در باک حمل می کند. در اینجا فیلتر بنزین وظیفه تصفیه بنزین از این ذرات را بر عهده دارد.

قیمت فیلتر بنزین 207

همانطور که توضیح داده شد این قطعه جزو قطعات یدکی ارزان قیمت خودرو است و رنج قیمت آن بسته به برند و کشور تولید کننده متفاوت است اما با توجه به نرخ ارز بازار قیمت فیلتر بنزین پژو 207 حدود 15 هزار تومان تا 90 هزار تومان متغیر است.

بهتر است از محصولات برندهای خارجی متناسب با بودجه در نظر گرفته شده و نوع موتور و فیلتر بنزین 207 استفاده شود تا به دلیل کیفیت بالاتر کاغذی و فیلتر برقی آن، عبور آلاینده ها و به حداقل رسیده و عمر سیستم موتور خودرو افزایش می یابد.

بسیاری از مشتریان به دلیل استفاده طولانی مدت از این قطعه اقدام به تعویض آن با قطعه جایگزین خارجی می کنند که به نظر می رسد با توجه به عمر طولانی این قطعه و نقش حیاتی آن، اطمینان بیشتری به مشتریان می دهد. البته باید در نظر داشت که در بین برندهای داخلی، تولیدات داخلی کیفیتی بهتر از بودجه در نظر گرفته ارائه می دهد.

اخرین کلام

فیلتر بنزین 207 قطعه ای است که در سیستم موتور خودرو در مسیر پمپ بنزین قرار گرفته و وظیفه تصفیه سوخت خودرو را بر عهده دارد.

فیلتر بنزین یک قطعه فیزیکی است و بدون دخالت سیستم الکترونیکی خودرو که شامل فیلتر کاغذی و فیلتر برقی است، کار می کند. این قطعه با دو بدنه فلزی و پلاستیکی در بازار موجود است. فیلتر بنزین پژو 207 پس از روشن شدن موتور و عبور بنزین و تصفیه آن دچار گرفتگی می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.