گروه توليدي تاس فيلتر

درباره ما

بیوگرافی و چشم انداز

گروه توليدي تاس فيلتر پيشرو در عرصه توليد قطعات صنعتي خودرو و با بيش از ٤٠سال سابقه مستمر و كار را در زمينه توليد أنواع سوخت بنزين خودروهاي داخلي و خارجي ميباشد كه رسالت و انگيزه اين مجموعه استفاده از تجارب و خلق ايده هاي نو و بكارگيري از پرسنل متعهد و مجرب و توليد محصول كاملا إيراني و بومي و با كيفيت برتر ميباشد .
و در اوضاع اقتصاد كنوني يكي از راهكارهاي جلوگيري از خروج ارز از كشور استقامت و جلوگيري و استفاده از تمام توان قدرت و ظرفيت هاي توليد در كشور ميباشيم .
افتخار ما ايراني بودن ماست
توليد ملي ، افتخار ملي

با گسترش روز افزون علم و تکنولوژی در قرن جدید و نیاز همواره انسان به پیشرفت و لازمه سیستم مدیریتی که با استفاده از فناوری اطلاعات و شناسایی بازار هدفشان بر ایجاد یک بازار قدرتمند و بروز و مدرنیته در جهت سودآوری و همچنین بروز مشخصات محصولات و شناساندن بیشتر این گروه تولیدی به سایر آحاد مشتریان و جذب مشتریان وقادار جزو اهداف بلند مدت این گروه می باشد .
همچنین تلاش می نماییم که با بنیان نهادن یه رابطه اصولی بین گروه تولیدی و مشتریان راه ارتباطی را به صورت مستقیم ایجاد نماییم و سعی در کسب رضایتمندی بیشتر و ارائه محصولات با کیفیت برتر و سهولت در خرید در یک نظر می توان گفت هدف از ایجاد و شرکت در بازار دیجیتال ما متین‌ها یعنی برآوردن نیازهای روز مشتریان با هدف کسب رضایتمندی بیشتر و بالطبع سودآوری بیشتر برای این گروه می باشد .

استراتژی و هدف گروه

گواهینامه ها و افتخارات

چارت سازمانی