گروه توليدي تاس فيلتر

فیلتر بنزین 206

فیلتر بنزین 206

فیلتر بنزین 206 و هر خودروی دیگری جز قطعات بسیار ارزان قیمت خودرو می باشد اما جالب است بدانید که کارایی آن به قدری برای سلامت سیستم سوخت رسانی خودرو مهم است که تاخیر در تعویض به موقع آن باعث صدمات جبران ناپذیر خواهد شد.

خرید صافی بنزین 206 در تهران و شهرستان ها

برای خرید صافی بنزین 206 در تهران و شهرستان ها شما می توانید با گروه تولیدی تاس فیلتر تماس گرفته و به تعداد دلخواه این محصول را سفارش دهید و بدون مراجعه حضوری و طی مسافت طولانی این کالا را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.
صافی بنزین 206 جزیی از سیستم سوخت رسانی به موتور خودرو است که در مسیر پمپ بنزین خودرو تا انژکتور قرار دارد. بیشتر افراد که دارای خودروی 206 هستند از وجود این قطعه در خودروی خود مطلع نیستند و افراد دیگر که اطلاع دارند، از زمان و نحوه تعویض آن بی اطلاع اند. لازم به ذکر است که بدانید صافی بنزین 206 پس از طی مسافت حدود 10 هزار کیلومتر باید عوض شود علت تعویض زودهنگام آن هم بنزین کیفیت پایینی است که در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد که پر از آلاینده ها و کثیفی های بسیاری است این آلاینده ها و کثیفی ها با گذشت زمان باعث گرفتگی صافی بنزین 206 می شود و همچنین باعث ایجاد اختلال در سیستم سوخت رسانی خودرو می گردد که این اختلال باعث فشار آمدن به سیستم سوخت رسانی، باعث سوختن پمپ بنزین خودرو، باعث گرفتگی سوزن انژکتور و همچنین آسیب به موتور خودرو می‌ گردد. در نتیجه خرید صافی بنزین 206 از فروشگاه های معتبر بسیار موضوع حائز اهمیتی است که باید به آن توجه کنید.

قیمت فیلتر بنزین 206

به طور کلی قیمت فیلتر بنزین 206 و‌همه خودروهای داخلی و خارجی با توجه به عواملی هم چون نوع خودرو، برند فیلتر بنزین 206، جنس فیلتر بنزین 206، و کیفیت آن بستگی دارد که البته در کل قیمت فیلتر بنزین 206 چندان گران نیست و در دسته ی قطعات ارزان قیمت می باشد اما این ارزانی قیمت دلیل بر بی اهمیت بودن این قطعه نیست زیرا عملکرد فیلتر بنزین 206 و همه فیلتر بنزین ها در خودرو به گونه ای است که بر کارکرد موتور، سلامت سیستم سوخت رسانی خودرو تاثیر مستقیم دارد به همین علت بهتر است برای خرید فیلتر بنزین 206 با کیفیت اورجینال و قیمت مناسب به گروه تولیدی تاس فیلتر مراجعه نمایید و خریدی مطمئن و با گارانتی را تجربه نمایید.
متاسفانه در بازار امروزی بسیاری قطعات تقلبی وجود دارد که در ظاهر کاملا شبیه به نمونه ی اصلی خود هستند به همین علت تشخیص اصل بودن کالا برای افراد بسیار دشوار می باشد اما خرید از مجموعه های معتبر باعث اطمینان خاطر فرد خواهد شد در همین راستا گروه تولیدی تاس فیلتر با تولید انواع فیلتر بنزین خودرو و همچنین فیلتر بنزین 206 با کیفیت عالی بستری را برای تمام هم وطنان فراهم کرده است که بتوانند خریدی مطمئن و با قیمت مناسب و به صورت عمده را تجربه نمایند.

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین 206

تعویض به موقع صافی بنزین پژو 206 بسیار مهم است زیرا موتور این خودرو از نوع TU3 یا TU5 می باشد و برای شتاب گیری بالا نیاز به بنزین تصفیه شده دارد. با اینکه نصب صافی بنزین معمولی بر روی خودروی پژو 206 امکان پذیر می باشد اما برای سلامت خودرو باید وسواس بیشتری به خرج داد و از صافی بنزین اورجینال و شرکتی استفاده کرد. زیرا موتور پژو 206 حساس است و اگر صافی بنزین نامناسب و تقلبی بر روی آن نصب باشد باعث کاهش شتاب آن می‌ گردد به طوری که صاحب خودرو به راحتی می تواند آن را تشخیص دهد. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از هزینه های اضافی تعمیر موتور این خودرو ، در هنگام خرید صافی بنزین 206 به مواردی هم چون، قیمت صافی بنزین 206 ، نوع صافی بنزین 206، جنس و برند آن، و خرید از فروشگاه معتبر که کالای آن دارای گارانتی باشد توجه فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.