گروه توليدي تاس فيلتر

فیلتر بنزین جیلی

فیلتر بنزین جیلی

همانطور که می دانید برای روشن کردن موتور خودرو، از بنزین استفاده میشود. بنزین دارای ناخالصی هایی مثل زنگ زدگی، ضایعات، خاک، ذرات آلاینده در اثر فرسودگی خود باک بنزین و غیر است. این آلودگی ها به مرور زمان بر عملکرد موتور شما تاثیرات بدی می گذارد.

به منظور جلوگیری از فرسودگی خرابی پمپ سوخت و انژکتور ها، ناخالصی های موجود در بنزین باید فیلتر شوند. وسیله ای که برای این کار طراحی شده، فیلتر بنزین و یا صافی بنزین است. فیلتر بنزین مشابه فیلتر هوا عمل میکند یعنی قبل از اینکه ذرات کوچک مخرب وارد موتور خودرو شوند آن ها را به دام خواهد انداخت.

تاس فیلتر، این مقاله را به فیلتر بنزین جیلی اختصاص داده و از قیمت، نحوه خرید و نکاتی که باید قبل از خرید این محصول، در نظر داشته باشید، اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده است.

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین جیلی

در هنگام خرید فیلتر بنزین جیلی جی سی ۶ اکسلنت، به موارد زیر توجه کنید:

– ابتدا اطمینان حاصل کنید که فیلتر هوا مناسب اندازه سیستم HVAC خودروتان است تا به درستی کار کند.

– رتبه MERV فیلتر کارایی آن در جذب ذرات معلق در هوا را تعیین می کند. عدد بالاتر بهترین فیلتراسیون را نشان می دهد، لذا برای خودروتان یک فیلتر با رتبه MERV مناسب انتخاب کنید.

– موادی چون فایبرگلاس، کاغذ چین دار و فیلترهای دارای بار الکترواستاتیک با کارایی و دوام مختلف وجود دارند. ماده ای را برای فیلتر هوای خودروتان انتخاب کنید که برآورد نیاز بهتری داشته باشد.

– فراموش نکنید که فرکانس تعویض فیلتر و هزینه آن را در نظر داشته باشید.

– هزینه فیلتر و تعویض آن را با برنامه ریزی مالی خود هماهنگ کنید. فیلترهای گران تر معمولاً کیفیت بهتری دارند، اما در نهایت باید فیلتری را انتخاب کنید که با بودجه شما مطابقت داشته باشد.

– شهرت برند و نظرات مشتریان برای سنجش کیفیت و قابلیت اطمینان فیلتر هوا بسیار حائز اهمیت است.

قیمت فیلتر بنزین جیلی

در سایت تاس فیلتر، می توانید با کلیک بر روی هر محصول ویژگی، مشخصات دقیق و قیمت هر کدام از کالاها را مشاهده بفرمایید.

خرید صافی بنزین جیلی gc6

در صورتی که قصد خرید فیلتر هوا جیلی GC6 اکسلنت دارید، می توانید از طریق سایت تاس فیلتر، سفارش دهید. این محصولات دارای ضمانت اصالت کالا و سلامت فیزیکی هستند.
چنانچه در تهران باشید، این قطعه پس از ثبت سفارش، در کمتر از ۱ روز و اگر در شهرستان باشید، تا ۳ روز بعد، به دست شما خواهد رسید. لازم به ذکر است، اگر با عدم سلامت فیزیکی یا عدم تطابق کالا مواجه شدید، می توانید محصول را تا ۷ روز مرجوع و وجه خود را دریافت کنید.

خرید عمده فیلتر بنزین جیلی در تهران و شهرستانها

برای خرید انواع فیلتر بنزین جیلی gc6 به صورت عمده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۹۱۲-۲۷۹-۹۶۶۱
۰۲۱-۲۲۵۲۴۶۸۱

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.