گروه توليدي تاس فيلتر

فیلتر بنزین جک j5

فیلتر بنزین جک j5

فیلتر بنزین جک j5 یا همان صافی بنزین مانند یک صافی عمل می کند و درون باک بنزین ذرات درشت را از آن می گیرد و نمی گذارد وارد پمپ بنزین شود. این قطعه باید همیشه کنترل شود. محل نصب فیلتر بنزین در سیستم انتقال سوخت است و نیاز به تعویض دوره ای دارد.

خودروی شما در هنگام روشن شدن موتور, از بنزین داخل باک سوخت استفاده می کند. این بنزین دارای برخی ناخالصی های کوچک مانند تراشه های رنگ، زنگ زدگی، خاک، ضایعات و یا بقیه ذرات آلاینده که در نتیجه کثیفی شلنگ های انتقال سوخت یا فرسودگی خود باک ایجاد می شوند و به داخل بنزین راه می یابند. این ناخالصی ها می توانند تأثیر منفی بر عملکرد موتور شما بگذارند اما فیلتر بنزین جک جی۵ تمام این ذرات را می گیرد.

 

خرید صافی بنزین جک j5

در زمان خرید صافی بنزین جک جی ۵ که یک قطعه حساس و مهم در خودروی شما است، توجه فرمایید که این محصول را حتماً از سایت ها و فروشگاه های معتبر تهیه کنید. ما در سایت تاس فیلتر این نوع صافی بنزین را با داشتن بهترین کارایی و کیفیت خدمت شما معرفی و عرضه می کنیم.
زمان تعویض و خرید صافی بنزین جک جی ۵:
وظیفه فیلتر بنزین گرفتن ذرات مضر از درون بنزین است و نمی گذارد به داخل موتور وارد شوند. زمان تعویض این فیلتر برخلاف بعضی از مقاله ها که این زمان را دو سال می دانند، بعد از هر ۵۰ هزار کیلومتر است. علائمی که نشان دهنده زمان تعویض فیلتر بنزین جک جی ۵ هستند:

  • تغییر صدای پمپ بنزین خودرو
  • روشن نشدن ماشین با تک استارت به طور مداوم
  • افزایش مصرف سوخت
  • لرزش موتور
  • روشن شدن چراغ چک موتور
  • روشن نماندن ماشین در دور پایین
  • پایین آمدن قدرت موتور و عدم عمل کرد صحیح موتور

 

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین جک j5

نکاتی که هنگام خرید صافی بنزین جک باید در نظر داشته باشید شامل:
جنس بدنه: جنس بدنه این فیلتر باید از مواد مقاوم و بادوام در برابر خوردگی باشد. آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ در برابر خوردگی مقاوم هستند.
سازگاری: در زمان خرید حتما باید بدانید که فیلتر بنزین برای خودرو، نوع و مدل موتور شما مناسب باشد.
رسانه فیلتر: حتما توجه داشته باشید که نوع رسانه فیلتر بر عملکرد و طول عمر آن فیلتر تاثیرگذار است. در فیلترهای با کیفیت به طور معمول از الیاف مصنوعی یا کاغذ چین دار استفاده می کنند.
رتبه بندی میکرون: رتبه بندی میکرون نشان می دهد که کدام اندازه ذرات را فیلتر می تواند حذف کند. امتیاز میکرون به این معنی نیست که فیلتر قادر به حذف ذرات کوچکتر است.
قیمت فیلتر: فیلترهای بنزین دارای محدوده قیمت مناسبی هستند. اما شما این نکته را در نظر داشته باشید که ارزان ترین گزینه همیشه از نظر کیفیت و عملکرد بهترین گزینه نیست.
شهرت برند: در زمان خرید فیلتر بنزین شهرت تولیدکننده یا برند را در نظر داشته باشید و همیشه برند دارای سابقه تولید محصولات با کیفیت را انتخاب کنید.

 

قیمت فیلتر بنزین جک j5

سایت تاس فیلتر عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین فیلتر بنزین جک جی ۵ است که با داشتن بهترین و مناسب ترین قیمت ها همه آنها را به صورت تضمینی به شما عرضه کرده است.

خرید عمده فیلتر بنزین جک j5 در تهران و شهرستانها

ما در این متن سایت تاس فیلتر را جهت خرید عمده فیلتر بنزین j5 در تهران و شهرستانها به شما معرفی کرده ایم. این فیلترها با قیمتی کاملاً مناسب به دست شما می رسند. ما این محصولات را در تهران با ارسال فوری در اختیار مشتریان قرار می دهیم. اما برای مشتریان در بقیه استان ها در اسرع وقت به دست آنها می رسانیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.