گروه توليدي تاس فيلتر

فیلتر بنزین تیوولی

فیلتر بنزین تیوولی

فیلتر بنزین از جمله مهم ترین و کاربردی ترین قطعاتی بوده که وجود آن در تمام خودروها ضروری است. از این رو خودروی تیوولی نیز باید از صافی و فیلترهای مناسبی بهره بگیرید. فیلتر بنزین تیوولی در واقع جلوی وارد شدن ذرات ناخالص به داخل باک بنزین را می گیرد و اجازه نمی دهد از این طریق باک دچار پوسیدگی شود یا این که مشکلات دیگری برای خودرو به وجود بیاید.

به همین خاطر انتخاب یک قطعه استاندارد و مرغوب اهمیت زیادی دارد. پس تا حد امکان سعی کنید هنگام خرید دقت کافی داشته باشید و سراغ گزینه های نامرغوب نروید. همچنین توصیه می کنیم نسبت به مطالب کاربردی که در ادامه مقاله ذکر شده بی تفاوت نباشید تا اطلاعات کامل تری در این حوزه به دست آورید و خریدی فوق العاده داشته باشید.

خرید صافی بنزین تیوولی

از آن جایی که وجود فیلتر یا صافی بنزین در باک اهمیت زیادی دارد و حتماً باید خریداری شود، بهتر است در زمان های لازم اقدام به تهیه این قطعه کنید و جلوی به وجود آمدن ضررهای احتمالی را بگیرید. توجه داشته باشید اگر ذرات موجود در سوخت یا بنزین به باک تیوولی وارد شود و فیلتر بنزین نیز در باک وجود نداشته باشد، سوخت کمتری به خودرو می رسد و از این طریق هم شاهد عملکرد ضعیف تری خواهید بود.

خرید عمده فیلتر بنزین تیوولی در تهران و شهرستانها

فیلتر بنزین تیوولی را به طور معمول می توانید از مراکز مختلف به صورت حضوری یا آنلاین خریداری نمایید و شاهد نتایج عالی باشید. البته فراموش نکنید که نباید به تمام مراکز عرضه کننده این قطعات خودرو اعتماد کنید زیرا ممکن است برخی افراد کلاهبردار، کالاهای تقلبی را با مبلغی بسیار زیاد در اختیارتان قرار دهند.
از جمله سایت های فروشگاهی معتبر که فیلتر بنزین تیوولی را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد، می توان تاس فیلتر را نام برد. شما در هر جایی از ایران که باشید، می توانید به راحتی محصولات موجود در این سایت را مشاهده کنید و گزینه ممرد نظرتان را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن خریداری نمایید.

قیمت فیلتر بنزین تیوولی

همان طور که می دانید قیمت قطعات خودرو روز به روز در حال افزایش بوده و به همین خاطر هم نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص را برای فیلتر بنزین تیوولی تعیین کرد. جهت اطلاع از قیمت دقیق تر این صافی بنزین می توانید به سایت تاس فیلتر مراجعه کنید و یا این که با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین تیوولی

با توجه به این که تمام خودروها دارای باک یکسان و یک شکلی نیستند، باید برای هر خودرو از فیلتر بنزین مخصوص استفاده کنید تا مشکلی به وجود نیاید و فیلتر بنزین نیز کارایی خود را از دست ندهد. خودروی تیوولی نیز دارای فیلتر خاص خود بوده و شما نباید از هر صافی بنزینی برای آن استفاده کنید.
توجه داشته باشید برای تعویض فیلتر بنزین لازم است پمپ بنزین به طور کامل باز شود. از این رو اگر می خواهید کار تعویض صافی بنزین راحت تر انجام شود، بهتر است بنزین موجود در باک خودروی تان از نصف، مقدار کم تر باشد. همچنین فراموش نکنید فیلتر بنزین تیوولی باید هر 40٬000 کیلومتر باید تعویض شود تا طول عمر موتور افزایش یابد و شاهد نتایج عالی باشید.

کلام آخر

حال که به خوبی تا این بخش متوجه شدید برای خرید فیلتر بنزین تیوولی باید به چه نکات مهمی توجه کنید، بهتر است نسبت به این موارد بی توجه نباشید و برای خریدی عالی، کیفیت را اولویت انتخاب خود قرار دهید. در غیر این صورت خیلی سریع با خرابی قطعه مورد نظر مواجه خواهید شد و از این طریق هم باید مجدد اقدام به خرید کنید و هزینه های زیادی را بپردازید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.