گروه توليدي تاس فيلتر

فیلتر بنزین ساندرو

فیلتر بنزین ساندرو

خرید صافی بنزین ساندرو

اگر می خواهید بهترین و با کیفیت ترین فیلترهای بنزین ساندرو را در بازار با قیمت مناسب پیدا کنید، از فروشگاه ما دیدن کنید. فروشگاه ما نماینده لوازم یدکی ساندرو بوده و سعی دارد با حذف انواع واسطه ها، قطعات با بهترین کیفیت را با بهترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی مشاوره ای در این زمینه و در خصوص خرید صافی بنزین ساندرو و قطعات مورد نیاز وسیله نقلیه خود می توانید از طریق راه های ارتباطی و شماره تلفن های زیر با ما تماس بگیرید. برای خرید عمده فیلتر بنزین ساندرو در تهران و شهرستانها با همکاران ما در تماس باشید.

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین ساندرو

شاید بسیاری از افراد نظرات مثبتی در مورد ظاهر ساندرو نداشته باشند، اما این خودرو ثابت کرده است که می تواند خودرویی اقتصادی با عملکرد رانندگی خوب و ایمنی متوسط باشد. ساندرو فرزند فروتن و نجیب رنو است که ویژگی های قابل قبولش آن را به پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصول ایران تبدیل کرده است.

انواع فیلتر بنزین ساندرو

بدون شک می دانید که بنزین یکی از ملزومات راه اندازی خودرو است. اکثر خودروها حتی نمی توانند 10 سانتی متر بدون بنزین حرکت کنند. از سوی دیگر، خلوص بنزین باید به طور مرتب کنترل شود و از سلامت آن اطمینان حاصل شود. برای تعویض فیلتر بنزین، توصیه می شود هر کیلومتر را از نظر علائم و هشدارهایی که ممکن است نشان دهنده کاهش عملکرد فیلتر بنزین باشد، بررسی کنید. اما قبل از صحبت در مورد این علائم، اجازه دهید ابتدا کاربرد اصلی فیلترهای بنزین در خودروها را درک کنیم.

همانطور که گفتیم خودروهای بنزینی برای حرکت به بنزین نیاز دارند اما در صورت وجود نا خالصی های مختلف مانند زنگ زدگی، تراشه های مختلف، ضایعات یا سایر ذرات آلودگی و …. اگر وارد بنزین شوند، می توانند برای عملکرد صحیح خودرو مشکل ایجاد کنند. این آلاینده ها می توانند بر انژکتورهای سوخت، پمپ های سوخت و حتی موتور خودرو تأثیر منفی بگذارند.

انواع فیلتر بنزین ساندرو عبارتند از:
• فیلتر سوخت فلزی
• فیلتر سوخت پلاستیکی
• فیلتر سوخت کارتریجی

فیلتر بنزین اساساً بین باک بنزین و موتور قرار دارد. به طور حکایتی، برخی خودروها مانند خودروهای ساخت آلمان، فیلتر بنزین را زیر صندلی عقب راننده و کنار پمپ بنزین خودرو قرار می دهند. حتی ممکن است خودروهایی را پیدا کنید که سازنده فیلتر بنزین را در جای دیگری از خودرو نصب کرده است.
در این صورت، اگر نیاز به تعویض یا تعمیر فیلتر دارید، از دفترچه راهنمای خودرو خود برای یافتن محل دقیق استفاده کنید.از آنجایی که ساندرو نیز ساخت آلمان است، فیلتر بنزین ساندرو را در قسمتی که گفتیم جستجو کنید.

قیمت فیلتر بنزین ساندرو

قیمت فیلتر بنزین نیز مانند تمام ابزار و لوازم یدکی موجود در بازار ممکن است در بازه زمانی مشخصی متفاوت باشد. عوامل اصلی تعیین کننده کیفیت فیلتر بنزین ساندرو، برند سازنده و مواد اولیه استفاده شده در ساخت فیلتر بنزین می باشد.

قیمت فیلتر بنزین ساندرو را معمولا از 300 هزار تا 150 هزار تومان در بازار می توانید پیدا کنید. مدل ، کیفیت و اصالت فیلتر بنزین ، تفاوت فیلتر بنزین 30000 تومانی با فیلتر بنزین 150 تومانی را مشخص می کند که دلیل این تفاوت نیز تغییر قیمت است.

 

کلام آخر

مهم ترین دلیل اینکه ساندرو می تواند مورد توجه بسیاری از مدل های موجود در بازار قرار گیرد، کیفیت بالا و ضریب استهلاک پایین خودرو است. با این حال هنوز هزینه ها و قطعات مختلفی برای ساندرو در بازار وجود دارد که به هر دلیلی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. فیلتر بنزین ساندرو یکی از تجهیزاتی است که مانند سایر قطعات ممکن است نیاز به خرید داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.