گروه توليدي تاس فيلتر

فیلتر بنزین رانا

فیلتر بنزین رانا

خرید صافی بنزین رانا

زمانی که قصد تعویض فیلتر بنزین رانا را دارید، بهتر است برای خرید این محصول از مراکز معتبر کمک بگیرید. با توجه به اینکه حتی برندهای معروف نیز می توانند به صورت غیر اورجینال در بازار وجود داشته باشند، استفاده از خدمات نمایندگی های مجاز بهترین گزینه برای یافتن فیلتر سوخت مناسب و باکیفیت است. علاوه بر خرید محصولات مورد نیاز خود به صورت اورجینال، می توانید آنها را با قیمت مناسب نیز خریداری کنید. نمایندگی ها قیمت واقعی محصول را به مشتری پیشنهاد می کنند. یکی از مراکز معتبری که به شما در خرید فیلتر بنزین رانا و خرید غیر حضوری از آنها کمک می کند، وب سایت ما می باشد. این نمایندگی فیلترهای بنزین با کیفیت ایرانی و خارجی را به مشتریان خود عرضه می کند و از این طریق خریدی مطمئن و راحت خواهید داشت که با سفارش این محصولات به راحتی می توانید در کمترین زمان ممکن آن ها را درب منزل خود برسانید. برای خرید عمده فیلتر بنزین رانا در تهران و شهرستانها با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

 

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین رانا

با توجه به اینکه فیلتر بنزین پس از مدتی نیاز به تعویض دارد، خرید فیلتر بنزین خودرو رانا یکی از مواردی است که صاحبان این خودرو به آن نیاز دارند. گاهی کسانی که اطلاعات کافی در این زمینه دارند، فیلتر بنزین را خریداری کرده و در خودرو نصب می کنند. برخی از آنها برای تعویض فیلتر بنزین رانا به نمایندگی ها و تعمیرگاه های خودرو مراجعه می کنند. در هر صورت زمانی که قصد تعویض این قطعه را دارید باید دقت داشته باشید که از محصولات اصلی و با کیفیت استفاده کنید.

فیلتر بنزین رانا یک قطعه مصرفی است که باید به صورت دوره ای آن را چک کنید. معمولا خودروهای مختلف از جمله رانا در فواصل زمانی معینی نیاز به تعویض فیلتر بنزین دارند. معمولا بهتر است پس از طی هر 10 تا 20 هزار کیلومتر فیلتر بنزین رانا تعویض شود. البته اگر متوجه شدید که خودروی شما در شتاب گیری یا کندی مشکل دارد، بهتر است فیلتر بنزین را از قبل چک کنید تا در صورت لزوم بتوانید آن را تعویض کنید. این قطعه نه تنها عملکرد موتور خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه در صورت عدم انجام صحیح کار به قطعاتی مانند موتور خودرو نیز آسیب می رساند.

قیمت فیلتر بنزین رانا

قیمت فیلتر بنزین رانا در بازار بنا به عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. سازندگان فیلتر بنزین در داخل کشور و حتی سازندگان خارجی انواع فیلتر را برای این خودروها عرضه می کنند. قیمت آنها قطعا با توجه به کیفیت مواد اولیه و ساخت متفاوت خواهد بود. در ضمن فیلترهای بنزین رانا برندهای خارجی معمولا قیمت بالاتری نسبت به برندهای ایرانی دارند. این عوامل در کنار هم باعث شده است که این محصولات را در قیمت های گسترده ای مشاهده کنید. البته بسیاری از برندهای ایرانی هم کیفیت خوبی دارند و قیمت مناسبی هم دارند. قیمت فیلتر بنزین ایرانی با کیفیت رانا حدود 10 هزار تومان است اما نمونه های خارجی این محصول تا 80 هزار تومان قیمت دارند. این قیمت ها ممکن است در آینده تغییر کند.برای اطمینان از قیمت خرید فیلتر بنزین از مراکز و نمایندگی های معتبر خرید کنید تا فیلترهای بی کیفیت و گران در دسترس شما نباشد.

کلام آخر
بنزین به خصوص در کشور ما حاوی ناخالصی ها و ذراتی است که قبل از ورود به سیستم خودرو باید فیلتر شوند. فیلتر بنزین رانا این کار را به خوبی انجام می دهد و پس از مدتی درصد جذب آلودگی در این فیلتر به شدت کاهش می یابد و به همین دلیل باید فیلتر بنزین رانا خریداری کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.