گروه توليدي تاس فيلتر

فیلتر بنزین دنا

فیلتر بنزین دنا

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین دنا

انواع خاصی از دنا دارای موتورهای توربو هستند. این نوع موتورها نسبت به سوخت و هوا بسیار حساس بوده و در صورت وجود هر گونه نا خالصی آسیب شدیدی به آنها وارد می شود.

بنابراین در خرید فیلترهای بنزین دنا و فیلتر هوای آن دقت بیشتری داشته باشید. اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که کدام فیلتر سوخت با دنا سازگار است؟ چه نوع فیلتری بخریم؟ فیلتر پژو؟ یا فیلتر مخصوص دنا در بازار هست؟

خوشبختانه باید بدانید که فیلتر بنزین ال 90، پژو و سمند تفاوتی ندارند و می توانید از هر کدام از آنها استفاده کنید.
اما در خرید فیلتر بنزین دنا باید دقت بیشتری نسبت به سایر خودروها داشته باشید، زیرا موتور این خودرو بسیار حساس است و ممکن است مستقیماً آسیب ببیند. برای خرید فیلتر بنزین دنا باید نمایندگی رسمی آن را پیدا کنید و محدودیت قیمت فیلتر بنزین دنا را متوجه شوید. خوب است که بهترین مارک این محصول را بشناسید. برای این کار شما را با انواع فیلتر بنزین دنا آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

قیمت فیلتر بنزین دنا

در بازار، برندها و شرکت های مختلف صافی بنزین دنا در حال حاضر در بازار موجود است. فیلترهای بنزین دنا از نظر قیمت بسیار متفاوت هستند. الان انواع برندهای بدون برند معروف در بازار وجود دارد و قیمت آن حدود 10000 تومان است.

اما ارزان ترین فیلتر بنزین شرکت دنا متعلق به ایران خودرو است. فیلترهای بنزینی ایساکو دنا حدود 14 تا 20 هزار تومان قیمت دارند و یکی از بهترین گزینه های موجود به حساب می آیند.
اما اگر به دنبال فیلتر سوخت مناسب با کیفیت بالاتر هستید، باید گزینه هایی مانند مثل فیلتر بنزین پرفلکس، بوش و اورجینال را انتخاب کنید. قیمت این فیلترها بین 400 تا 120 هزار تومان است و با بالا رفتن کیفیت قیمت آن نیز افزایش می یابد.

اگر می خواهید از نظر قیمت بررسی کنید باید بگوییم که بهترین برند محصولات ایساکو است.
زیرا ایساکو برند معتبر این شرکت است و کیفیت ساخت متوسط به بالا دارد و قیمت آن نیز مقرون به صرفه است. اما اگر به طور کلی به دنبال بهترین مارک فیلتر بنزین دنا هستید باید به دنبال برند های پرفلکس، بوش و برندهای دیگر وارداتی و خارجی همچون ماهله باشید که کیفیت بالایی دارند. این فیلترها را می توان زودتر گرفت و نیاز به تعویض دارد، اما قطعا 99 درصد از رسوبات وارد سیستم سوخت خودرو نمی شود و در نتیجه خودروی شما را سالم نگه می دارد.

خرید صافی بنزین دنا

نمایندگی فیلتر بنزین دنا دنا یکی از گران ترین خودروهای خودرو ایران می باشد. بنابراین باید به خوبی از آن مراقبت کنید تا دچار مشکل نشود.

فیلترهای نا مرغوب و کیفیت پایین دوام کمتری داشته و عملکرد ضعیفی دارند. فضای داخلی این فیلترها به هیچ وجه متراکم نیست و به راحتی انواع زباله و کثیفی را که مستقیماً از طریق ریل های سوخت، سوزن های انژکتور و سیلندرها عبور می کند. بنابراین، در واقع، فیلترهای بی کیفیت سوخت برای مدت طولانی دوام می آورند، زیرا آن قدر کثیفی را به دام نمی اندازند و مانند یک توری بزرگ عمل می کنند.

به همین خاطر است که باید از نمایندگی فیلتر بنزین دنا خرید کنید تا دچار مشکل نشوید. معمولا خیلی ها ایران خودرو را نمایندگی خرید صافی بنزین دنا می دانند اما می توانید با مقایسه برند های مختلف بهترین نمایندگی را از بین گزینه های متعدد انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید عمده فیلتر بنزین دنا در تهران و شهرستانها با همکاران ما در تماس باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.