گروه توليدي تاس فيلتر

صافی بنزین کوئیک

صافی بنزین کوئیک

 

خرید صافی بنزین کوئیک

هنگام خرید فیلتر یا صافی بنزین حتما قطعاتی را از برندهای معروف خریداری کنید. دلیل این امر این است که برندهای معتبر برای ساخت این قطعه از مواد درجه یک استفاده می کنند و معمولاً با ارائه قطعات بی کیفیت و نا مرغوب اعتبار آنها را زیر سوال نمی برند. برای خرید عمده فیلتر بنزین کوئیک در تهران و شهرستانها به سایت ما مراجعه نمایید یا با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

نکات مهم هنگام خرید صافی بنزین کوئیک

فیلتر بنزین کوئیک وظیفه فیلتر و تصفیه کردن بنزین را بر عهده دارد. معمولا در بحث عملکرد فنی موتورها و خودروها یکی از مواردی که به آن اشاره می شود تاثیر کیفیت بنزین بر این موضوع است. این کیفیت مقدار بنزینی است که به موتور و محفظه احتراق آن منتقل می شود و البته این شامل کیفیت خود بنزین نیز می شود.
کیفیت با درجه خلوص بنزین و درصد آلاینده های موجود در آن بررسی می شود. این در حالی است که علاوه بر شرایط تولید بنزین که بر این شاخص تأثیر می گذارد، آلاینده هایی نیز در آن ایجاد می شود که در هنگام پرکردن و سوخت گیری ایجاد می شود. این آلاینده ها حتی می توانند از باک بنزین خود خودرو وارد بنزین شوند.
اگر حتی کسری از این آلاینده ها و ذرات کثیفی وارد موتور و محفظه احتراق شود، علاوه بر ایجاد احتراق نامناسب و در نتیجه کاهش راندمان موتور، قسمت های مختلف موتور نیز دچار ساییدگی شدید می شوند. این جایی است که فیلتر بنزین در مسیر قرار دارد ورودی بنزین در موتور قرار دارد و بنزین را از رسوبات و آلاینده ها پاک می کند.
فیلتراسیون بنزین با کاغذهای مقاوم در برابر بنزین انجام می شود. در واقع ناخالصی های موجود در بنزین در این کاغذ گیر کرده و به موتور خودرو نفوذ نمی کنند. زمان لازم برای تعویض فیلتر بنزین به محل زندگی شما بستگی دارد. زیرا در شهرهای بزرگی مانند تهران آلودگی هوا بسیار بیشتر از شهرهای کوچک است و عمر فیلتر بنزین بسیار کمتر خواهد بود.

قیمت فیلتر بنزین کوئیک

فیلتر سوخت توسط سازندگان مختلف به بازار عرضه می شود و قیمت هر قطعه بسته به کیفیت ساخت و مواد استفاده شده در تولید فیلتر ممکن است متفاوت باشد. برخی از فیلترهای غیر استاندارد ممکن است قیمت کمتری داشته باشند، در حالی که یک فیلتر سوخت با کیفیت و فابریک ممکن است کمی بیشتر از سایر قطعات قیمت داشته باشد. برای دریافت قیمت فیلتر بنزین کوئیک با همکاران ما تماس بگیرید.

 

نکات پایانی در مورد فیلتر بنزین کوئیک

در نهایت توجه داشته باشیم که در کشور ما به دلیل کیفیت بنزین که نه در حد بالا، بلکه در حد متوسط است و همچنین وجود ذرات مختلف شناور در بنزین تولیدی کشور، از کیفیت بالاتری برخوردار است. درصد ناخالصی ها، توجه به فیلتر یا صافی بنزین اهمیت بیشتری دارد. همچنین بهتر است هر سال خودروها را چک کرده و در صورت لزوم تعویض کنید. پس بهتر است تست های لازم از طریق ECU خودرو توسط متخصصان و کارشناسان انجام شود و در صورت نیاز به تعویض آن اقدام گردد. برای خرید فیلتر بنزین کوئیک از فروشگاه ما کافی است آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و مراحل سفارش را تکمیل کنید تا این قطعه درب منزل تحویل بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.